رزین, وبلاگ

آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین

آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین

با آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین می توانید نکات بسیار مهم قبل از خرید رنگ اپوکسی را بیاموزید که چه رنگ های رزینی با چه رزین های اپوکسی سازگاری دارند و نتیجه بهتری را در آثار رزینی شما می تواند داشته باشد. این نکات پیش از خرید بسیار مهم می باشد تا بتوانید رنگ مناسب با کار خود را انتخاب و تهیه کنید.

آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین

همانطور که می دانید رنگ رزین با رنگ های دیگر کاملاً متفاوت است و عناصر شیمیایی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. رنگ های رزین به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام خصوصیات خود را دارند و شما باید بسته به نوع کار خود نوع رنگ رزین خود را انتخاب کنید.

انواع رنگ رزین

رنگ های رزین بطور کلی به پنج دسته تقسیم می شوند که هر کدام شکل و شمایل متفاوتی دارند. این تقسیم بندی به این شکل است که هر کدام از رنگ های رزین شکل نهایی آثار رزینی شما را به شکل خاصی تغییر می دهد.

رنگ خمیری متالیک

4,000 تومان48,000 تومان

رنگ رزین خمیری آبی سرمه ای متالیک

19,000 تومان

رنگ رزین خمیری آبی فت سرمه ای متالیک

19,000 تومان42,000 تومان

رنگ رزین خمیری آبی فلورسنت متالیک

19,000 تومان42,000 تومان

رنگ رزین خمیری آبی فیروزه ای متالیک

19,000 تومان42,000 تومان

رنگ رزین خمیری آبی لاجوردی متالیک

19,000 تومان42,000 تومان

رنگ رزین خمیری بنفش شرابی متالیک

48,000 تومان98,000 تومان

رنگ رزین خمیری بنفش فلورسنت متالیک

19,000 تومان42,000 تومان

رنگ رزین پودری

بیشترین استفاده در میان رنگ های رزین و آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین، رنگ رزین پودری می باشد. رنگ های رزین پودری تنوع بسیار زیادی در نوع رنگ های خود دارد. این رنگ ها نیز به چند دسته تقسیم می شوند.

  • رنگ رزین پودری مخملی: در این نوع رنگ های پودری رزین هیچ شفافیتی وجود ندارد و به آن ها مخملی می گویند.
  • رنگ رزین پودری صدفی: در این رنگ های پودری حالت اکلیل مانند وجود دارد و در نتیجه کار این رنگ حالت صدفی براق خواهد داشت.
  • رنگ رزین پودری شبرنگ: در این نوع رنگ رزین زمانی نور آن بتابد بازتاب زیادی خواهند داشت.
  • رنگ رزین پودری شبتاب: این نوع رنگ همانند رنگ شبرنگ بوده با این تفاوت که رنگ های روشن تری دارد و بسیار سنگین تر از شبرنگ می باشد.

رنگ رزین جوهری

این نوع رنگ های رزین جوهری که به آن ها رنگ رزین مایع هم می گویند که در بازار به چند نوع پایه الکل و پایه تینر تقسیم می شوند و بفروش می رسند. رنگ رزین جوهری نیز یکی از رنگ هایی است که استفاده از آن ها بدلیل راحتی در استفاده و انتخاب رنگ زیاد است.

رنگ جوهری آبی

رنگ جوهری آبی صدفی متالیک

رنگ جوهری آبی کاربنی

رنگ جوهری بنفش

رنگ جوهری دودی

رنگ جوهری زرد صدفی متالیک

رنگ جوهری سبز

رنگ جوهری سبز پسته ای

رنگ رزین میکروبی

در رنگ های مایع رنگ های میکروبی هم وجود دارند که در قالب مقالات و پایه های علمی این رنگ معمولاً از دسته بندی رنگ جوهری جدا می باشد. رنگ های میکروبی پایه الکل هستند اما به جز الکل حلال های دیگر هم در آن ها وجود دارد که بافت میکروبی را به آثار رزینی شما می دهد.

استفاده از رنگ های رزین میکروبی بسیار ساده است. به این شکل که معمولاً در روی درب این رنگ ها یا بصورت جداگانه قطره چکان وجود دارد که می توان به راحتی با استفاده از آن از این رنگ رزین میکروبی استفاده کرد.

رنگ رزین میکروبی سفید W2

رنگ میکروبی آبی

رنگ میکروبی آبی دریایی

رنگ میکروبی آبی فلورسنت

رنگ میکروبی ارغوانی

رنگ میکروبی بنفش

رنگ میکروبی بنفش فلورسنت

رنگ میکروبی زرد

نکته بسیار مهم در آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین

مسئله بسیار مهمی که در خرید رنگ رزین وجود دارد این است که در رنگ رزین خمیری و رنگ رزین جوهری که حلال داخل آن ها می باشد و داخل اپوکسی خود استفاده می کنید باعث کاهش ژل تایم شما می شود.

مسئله بسیار مهم دیگر این می باشد که ما در یک آثار رزینی و ساخت یک محصول تا یک حدی مجاز هستیم که از رنگ رزین داخل اپوکسی و هاردنر اضافه کنیم. در صورت استفاده بیش از حد از رنگ در اپوکسی و هاردنر باعث می شود تا دانه های رنگ بین مولکول های اپوکسی و هاردنر قرار بگیرد

کاربران محترم می توانید رنگ های رزین موردنظر خود را از فروشگاه اینترنتی و یا اپلیکیشن فروشگاهی رزین بازار تهیه کنید. همچنین می توانید پیش از تهیه رنگ موردنظر خود از طریق پل های ارتباطی مشاوره رایگان دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *